Kursy walut NBP: USD 3,79 | EUR 4,53 | CHF 4,15 |

Wyszukiwarka
Notes
Zgłoś ofertę
Kalkulator
REKOMENDACJE
Mieszkania
Domy
Działki
Lokale
Obiekty

REKOMENDACJE

 

Goraco polecamy uslugi "Arkadia Nieruchomosci" p. Monike Kaminska. Skorzystalismy z uslug tego biura i jestesmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru. Specjalnie polecamy posrednictwo p. Kaminskiej ze wzgledu na Jej zapal i umiejetnosci w szybkim doprowadzeniu sprawy do pomyslnego konca.
Pani Monika zostala zarekomendowana nam przez naszych przyjaciol, z kolei my zarekomendowalismy Ja naszym znajomym i oni rowniez sa bardzo zadowoleni z transakcji przeprowadzonej za posrednictwem pani Moniki.
Mieszkajac w Stanach Zjednoczonych i nie znajac p. Moniki osobiscie skorzystalismy z Jej uslug wylacznie korespondencyjnie, za pomoca internetu, do rozmow i przeslania tekstow, oraz poczty w celu przeslania dokumentow.
Doskonala znajomosc terenu i rynku oraz niezwykla sumiennosc, uczciwosc i nieszczedzenie czasu i sil przy przeprowadzaniu tranzakcji to wspaniale cechy ktorymi charakteryzuje sie w naszej opinii p. Monika Kaminska.

Anna i Krzysztof Petrozolin.
San Diego, 30-go listopada 2012

 

Jeśli chodzi o obsługę transakcji przez Panią Monikę Kamińską, to nie mam nic do zarzucenia. Swoją opinie opieram też na podstawie porównania z kontaktami z innymi biurami nieruchomości. Na przykładzie ostatniego kontaktu z biurem X, mogę powiedzieć, że podejście Pani Kamińskiej było w 100% profesjonalne i takie, jaki mi, jako klientowi, odpowiadało. Dla przykładu: w biurze X byłem bo chciałem wynająć za ich pośrednictwem mieszkanie. zawiodłem się bo zamiast rozmowy głównie o tym mieszkaniu, to proponowano mi zakup rożnych nieruchomości, obsługę kredytową, itp... miało się wrażenie, że to oni chcieli mi coś wcisnąć a nie za bardzo interesowało ich moje mieszkanie.
Podejście Pani Moniki było zarówno grzeczne jak i fachowe, dotyczące konkretnej sprawy. I to mi się podobało.
Na każde nasze pytania zawsze znalazła czas na odpowiedź, na każdą prośbę o jakiś "świstek", czy pytanie do sprzedających zawsze była pozytywna odpowiedź, więc naprawdę nie ma się do czego przyczepić. no, może do .... ceny za usługę, ale to chyba w oczach każdego klienta będzie zawsze za wysoko :). na plus na pewno jest to, że można minimalnie, bo minimalnie, ale jednak, negocjować cenę :).

myślę, że również atutem jest to, że pani Monika Kamińska poleca /w sposób taktowny i nie narzucający się/, doradcę finansowego.
życzę wszystkiego dobrego, niech firma się rozwija i przynosi zyski a pani Monice Kamińskiej zadowolenie z wykonywanej pracy

pozdrawiam
Miroslaw Zyber

POWYŻSZE INFORMACJE ZOSTAŁY SPORZĄDZONE NA PODSTAWIE OŚWIADCZEŃ WŁAŚCICIELA I NIE SĄ OFERTĄ W ROZUMIENIU PRZEPISÓW PRAWA, MAJĄ ONE JEDYNIE CHARAKTER INFORMACYJNY, ZALECAMY ICH OSOBISTĄ WERYFIKACJĘ.

© 2021 Arkadia Nieruchomości Monika Bujacz. Wszystkie prawa zastrzeżone.